Ribat Eğitim Vakfı Yaz Kursu kayıtlarına ilgi yoğun


Ribat eğitim Vakfı tarafından bu yıl açılan olan 2019 Yaz Kursu için kayıtlar devam ediyor. Yoğun ilgi gören kayıt başvurularında son gün olarak 10 Haziran 2019 tarihi olarak belirlendi.

Her yıl açılan Ribat Eğitim Vakfı Yaz Kursu, bu yıl 17 Haziran 2019- 9 Ağustos 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu yılkı yaz kursunda Kuran-ı Kerim, Dini Bilgiler, sosyal Etkinlikler, Yüzme, Kamplar, Piknik ve Gezi Programları ve Doğa Yürüyüş etkinlikler gerçekleştirilecek.

Mayıs 2019 ayı başında başlayan Ribat Eğitim Vakfı Yaz Kursuna bugüne kadar yapılan başvurularda yoğun ilgi gösterilirken, başvurular 10 Haziran 2019 tarihi son gün olarak belirlendi. Kayıt yaptırmak isteyenlerin acele etmeleri ve kontenjanların dolmadan yaptırmaları istendi.

Ribat Eğitim Vakfı Başkanı Mehmet Küçüktoka; Her yıl gençlerimize yönelik Yaz kursu açmaya devam ediyoruz. Bu yılda 17 Haziran- 9 Ağustos 2019 tarihleri arasında yaz kursumuzu açacağız. Kayıtlarımız başlamıştır. Başvurular Mevlana Çarşında bulunan Ribat Eğitim Vakfı Genel merkezine yapılacaktır.

Yaz okullarının gençlerin vaktini doğru değerlendirebilmek adına önemli olduğunu hatırlatan  Ribat Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Küçüktoka,"Ağaç yaş iken eğilir. Bu çocuklarımıza ancak bu zamanda dinimizi öğretebiliriz. Ailelerden özellikle istirhamım şudur ki, evlerinizde güzel ahlakı, dinini öğretin. Burada kazandığı dini ve beşeri alandaki kazanımlarını kaybetmesine de izin vermeyin. Bu çocuklar bizim geleceğimizdir. Geleceğimizi heba etmeyelim. Bu yaz kurslarının hem öğrencilerimiz hem de geleceğimiz açısından çok verimli geçeceğini düşünüyorum." dedi.

 

 

 

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar