Çumra’da Modern Zamanda Müslüman Kalabilmek konulu konferans düzenlendi


Çumra Belediyesi ve Çumra Anadolu Lisesi önderliğinde Çumra'da "Modern Zamanda Müslüman Kalabilmek" konulu konferans düzenlendi.

Çumra'da belirli periyotlar halinde konferanslar yapılmaya devam ediyor. Bu kez Konferansın adresi Çumra Gençlik Merkezi oldu. Çumra Gençlik Merkezinde ilk program olan konferansın konuğu ise Sait Mermer oldu.

Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz, Okul idarecileri ve öğrencilerin katıldığı program bir saat sürdü.

Sait Mermer'in katıldığı ve bir saat süren Modern Zamanda Müslüman Kalabilmek konulu konferans katılımcılar tarafından oldukça ilgi gördü.

Programda Konuşan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; Konferansı nedeniyle konuşmacı Sait Mermer'e teşekkür etti.

Başkan Oğuz; Çumra'da görev süremiz içerisinde gençlerimiz için gece demeden gündüz demeden gayretle çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Bu kapsamda bu tür etkinlikler ve programlar düzenlemeye devam ediyoruz. Tabi gençlerimiz için yatırımlarımızda devam ediyor. İlçemizin tarihinde ilk kez bir Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz oldu. İlk Kez Gençlik Merkezine kavuştuk. Halı Sahalarımız, Stadyumumuz, Spor Tesislerimiz ve daha birçok yatırımı hizmete açtık. İçerisinde bulunduğumuz Gençlik Merkezimizin ilk programını sizlerle gerçekleştiriyoruz. Bu gençlik merkezi siz gençlerimizin okullarınızdan sonra İkinci adresiniz olacak inşallah dedi."

Programa Katılan katılımcılar ve en önemlisi öğrenciler hep birlikte bu tesisin ilçemize kazandırılmasından dolayı kendisi de Çumra'lı olan Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik'e hem teşekkür etti  ve bir davette bulundu.

Program sonundan Başkan Oğuz Konuşmacı olarak katılan Sait Mermer'e bir hediye taktim etti. Öğrenciler ise Gençlik Merkezini gezerek bilgi aldı.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar